    H3Y-2-230AC-60S
Timer; 2÷60s; DPDT; 250VAC/5A; Usup: 200÷230VAC; H3Y; socket; PIN: 8
  • Рабочая температура
    -10...50°C
  • Диапазон счета
    2...60c
    250В AC / 5А