LOP-400-27
Power supply: switched-mode; open; 400W; OUT: 1; 27VDC; -40÷80°C
  • Рабочая температура
    -40...80°C
  • Выходное напряжение
    27V DC
  • Дополнительные функции
    auxiliary DC output 12V/500mA
  • Мощность
    0.4kW