    SA.805-TS5-50ESD
    SA805-TS5-50ESD
SA805-TS5-50ESD Screwdriver; Pentalobe; precision; TS5; ESD; Blade length: 50mm
  • Длина
    137mm
  • Длина лезвия
    50mm
  • Вид наконечника
    Pentalobe
  • Размер наконечника
    TS5
  • Длина держателя
    87mm