    SA.801-1-75ESD
    SA801-1-75ESD
SA801-1-75ESD Screwdriver; Phillips; precision; PH1; ESD; Blade length: 75mm
  • Соответствуют норме
    DIN 5260
  • Соответствуют норме
    DIN ISO 8764
  • Длина
    162mm
  • Длина лезвия
    75mm
  • Вид наконечника
    Phillips
  • Размер наконечника
    PH1
  • Длина держателя
    87mm